Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINYS LAVOR MISTRAL PLUS 120 Padidinti
79,00 €
79,00 €
Sumažinta kaina!

AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINYS LAVOR MISTRAL PLUS 120

Aukšto slėgio plovykla LAVOR Mistral Plus 120 naudotis itin paprasta, o jos priežiūra nereikalauja daug Jūsų dėmesio. Naudodamiesi šia plovykla Jūs greitai ir efektyviai nuplausite paviršius bei sutaupysite savo brangų laiką.

LAVOR Mistral serija - tai universalumas ir nedidelis svoris. Mistral serijos plovyklos skirtos neintensyviam naudojimui. Plovimo įrenginiai yra kompaktiški bei itin lengvi, įrenginio siurblys pagamintas iš aliuminio. Automatinio sustabdymo sistema (ABS) paleidžia arba visiškai sustabdo siurblį. Tokiu būdu siurblys plovimo metu apsaugomas nuo perkaitimo, prailginamas siurblio tarnavimo laikas ir sumažinamos sąnaudos

 
Trys stūmokliai, aliumininė pompos galvutė su įmontuotu apylankos vožtuvu.
  • Automatinė stop sistema.
  • Šviesus ir itin kompaktiškas.
  • Ergonomiška rankena.
  • Pistoletas su greita CLICK jungtimi.
  • Žarnos laikiklis - ritė.
  • Aksesuarų laikykla.
  • 3M žarna

 

Kodas 8.096.0008C
Galia 1700 W
Aukščiausia temp. 40
Slėgis 120
Svoris 6 kg
Variklis Universalus
Srautas 360
Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

MISTRAL 120

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out