Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
GC-PM 51/2 S HW Benzininė Žoliapjovė Padidinti

426,99 €
485,22 €
Sumažinta kaina!

-12%

GC-PM 51/2 S HW Benzininė Žoliapjovė

"GC-PM 51/2 S HW" benzininė vejapjovė yra tvirtas, labai efektyvus ir nepakeičiamas padėjėjas pjaunant, rūpinantis veja. Galingas vieno cilindro keturtaktis variklis generuoja didelį sukimo momentą, kad greitai susidorotų su tankiu, dideliu augimu. Išjungiama galinių ratų pavara užtikrina nuolatinę pažangą ir leidžia lengviau pjauti didelius plotus. Ypač lengvam ir individualiam pjovimo aukščio pasirinkimui yra centrinis 6 lygių pjovimo aukščio reguliavimo įrenginys. GC-PM 51/2 S HW starterio kabelį lengva pasiekti ant ergonomiškos ilgos rankenos, kuri yra labai patogi dėl trijų aukštų reguliavimo galimybių ir gali būti sulankstyta laikant minimalią erdvę. Tvirtas korpusas pagamintas iš patrauklaus, milteliniu būdu padengto plieno. Maždaug 70 litrų talpos yra daug erdvės ilgiems darbams. Dėl lygio indikatoriaus galite greitai pamatyti, kada laikas ištuštinti krepšį.

 
variklio darbinis tūris 173 cm3
variklis 4 taktai, oro aušinimas
galia 2.7 kW
Pjovimo aukščio reguliavimas      6 nustatymai | 30-80 mm | centrinis
pjovimo plotis 51 cm
Žolės surinkėjas 70 l
Iš priekinių ratų skersmuo 204 mm
Galinių ratų skersmuo 280 mm
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

3404330

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out