Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Garo valytuvas LAVOR SKYVAP MAX Padidinti
249,00 €

Garo valytuvas LAVOR SKYVAP MAX

Garo valytuvas LAVOR SKYVAP MAX

LAVOR Skyvap Max - garinis siurblys, kurio pagalba galėsite išvalyti bei dezinfekuoti savo vonios kambarį, virtuvę, langus, veidrodžius, plyteles kurios atsparios 145 °C garų poveikiui. LAVOR gariniai siurbliai yra lengvai valdomi, kompaktiški bei praktiški Jūsų namuose. Platus papildomų priedų pasirinkimas.

Pagrindinės LAVOR Skyvap Max charakteristikos:

  • Slėgio jutiklis
  • Vandens garų slėgis 4 bar
  • Du termostatai
  • Atsukamas dangtelis su apsauginiu vožtuvu
  • Elektros kabelio laikiklis

Įrenginiui suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.

Specifikacija
Galia 2000 W
Aukščiausia temp. 145
Slėgis garų - 4 bar
Svoris 8 kg
Pakuotės matmenys Plotis: 47,5 cm Gylis: 32,5, Aukštis: 34 cm
Talpa 2,4 - 1,6 l


Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

SKYVAP MAX

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out