Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Dažų / skiedinių maišytuvas TC-MX 1100 E Padidinti

56,31 €
63,99 €
Sumažinta kaina!

-12%

Dažų / skiedinių maišytuvas TC-MX 1100 E

Dažų ir skiedinio maišytuvas TC-MX 1100 E suteikia gerą aptarnavimą "pasidaryk pats" entuziastams, kai maišoma su skystomis ir miltelių medžiagomis. Dirbdami su slinkties laikikliu ir atbulinės eigos įrankiu, įrankis taip pat gali būti naudojamas kaip grąžtas. Reikiamas tvirtas metalinis korpusas yra skirtas ilgam tarnavimo laikui. Dėl dviejų papildomų rankenų ir minkštos rankenos TC-MX 1100 E yra patogiai valdomas. Švelnus maišiklio paleidimas užtikrinamas minkšta paleidimo funkcija, o integruotas elektroninis valdiklis leidžia iš anksto pasirinkti greitį ir tiksliai sureguliuoti. Patogiam, nenutrūkstamam darbui įrankis turi rakinamą jungiklį. Užpildykite viena spiraline maišykle (Ø 58 mm) ir maišiklio keitimo įrankiu, kad darbas būtų pradėtas nedelsiant.

 
Maitinimo tiekimas 230 V | 50 Hz
Galia 1050 W
Tuščiosios eigos greitis (1 pavara)      0-550 min ^ -1
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4258517

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out