Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Prizmės reflektorius AK-18 Yellow Padidinti
95,00 €

Prizmės reflektorius AK-18 Yellow

Vienos prizmės reflektorius ADA AK-18 Yellow skirtas kontrolinių taškų žymėjimui statybos ir geodezinių darbų metu (dirbant su tacheometru). Sukamasis tvirtinimas pagamintas iš metalo. Tai suteikia reflektoriui patvarumąir patikimumą. Taikinys yra geltonos spalvos, kas palengvina darbą esant sunkioms oro sąlygoms.

Konstanta — 30/0 mm
Prizmės skersmuo — 64 mm

Komplektacija:

  • Prizmė,
  • sukamasis tvirtinimas,
  • taikinys,
  • krepšys
Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ADA AK-18 Yellow

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out