Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
PELENŲ DULKIŲ SIURBLYS LAVOR RIU+ Padidinti
89,00 €

PELENŲ DULKIŲ SIURBLYS LAVOR RIU+

LAVOR RIU+ pelenų siurblys skirtas židinių, mediena ar granulėmis kūrenamų krosnių, kepsninių valymui. Pelenų siurblys turintis tylų variklį su dviguba elektros izoliacija Jums padės išvalyti susikaupusius pelenus ir nesukelti netvarkos aplinkui! . Įprasti vakuuminiai dulkių siurbliai netinka pelenų valymui!

Pagrindinės pelenų siurblio LAVOR RIU charakteristikos:

  • Tylus variklis su dviguba elektros izoliacija
  • Nedegus plastikinis korpusas
  • Elektros laido laikiklis
  • Filtro nupurtymas
  • Medžiaginis( tekstilinis) filtras
  • Plaunamas,daugkartinio naudojimo filtras įsigyjamas atskirai - 49 lt,prekės kodas - 5.212.0090
  • Aliumininė žarna su antgaliu siauriems plyšiams
  • Lanksčios žarnos kabliukai
Įrenginiui suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.
 
Kodas 8.241.0008
Galia 800 W
Slėgis 150 mbar
Talpa 14 L
Svoris 5 kg
Pakuotės matmenys 39 x 29h x 29 cm
Srautas 30,4 l/s


Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

RIU+

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out