Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
PELENŲ DULKIŲ SIURBLYS ASHLEY 1.2 Padidinti

49,00 €

PELENŲ DULKIŲ SIURBLYS ASHLEY 1.2

PELENŲ DULKIŲ SIURBLYS ASHLEY 1.2

KODAS. 8.241.0012

 

LAVOR Ashley 1.2 - pelenų dulkių siurbliai skirti židinių, mediena ar granulėmis kūrenamų krosnių, kepsninių valymui. Pelenų dulkių siurbliai padės išvalyti susikaupusius pelenus ir nesukelti netvarkos aplinkui! 

Pagrindinės LAVOR Ashley 1.2 charakteristikos: 

  • Tylus variklis su dviguba elektros izoliacija
  • Medžiaginis pelenų filtras
  • Metalinė žarna - 0,8 m.
  • Metalinis antgalis - 20 cm.
  • Elektros laido ilgis - 1,5 m.
  •  
Kodas 8.241.0012
Galia 800 W
Aukščiausia temp. 40
Slėgis 140 mbar
Talpa 14 l
Svoris 3,5 kg
Pakuotės matmenys 29 x 29 h 39 cm
Srautas 27 l/s
Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ASHLEY 1.2

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out