Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
KILIMINIŲ DANGŲ DULKIŲ SIURBLYS LAVOR GBP 20 Padidinti
249,01 €

KILIMINIŲ DANGŲ DULKIŲ SIURBLYS LAVOR GBP 20

LAVOR GBP 20 yra itin praktiškas ir efektyvus sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys, galintis panaudoti vandens purškimo ir specialius valymo antgalius, padėsiančius pašalinti dėmes iš Jūsų kilimų, kilimėlių, sofų ir fotelių. Speciali įpurškimo / ištraukimo funkcija, užtikrinana efektyvų valymą. Įrenginio variklis ypač ir tylus. Lavor GBP 20 turi platų papildomų priedų pasirinkimą.
 
LAVOR siūlo visą gamą sauso ir drėgno valymo galingų, patikimų ir moderniu dizainu dulkių siurblių. Kompaktiškus, atitinkančius saugos ir kokybės Europos sąjungos standartus naudoti labai paprasta. Šios gamos produktai pasižymi universalumu, plačiu aksesuaru asortimentu, keičiamomis filtravimo sistemosis, tinkamais naudoti tiek namuose, tiek darbo vietoje.
 
Pagrindinės LAVOR GBP 20 charakteristikos:
  • Galingas ir tylus variklis su nuolatine aušinimo sistema
  • Neribota autonomija, galimybė papildyti vandeniu su plovikliu neišjungiant siurblio
  • Mobilumas: keturi pasukami ratukai, du iš jų su šarnyrais
  • Ergoniškumas: rankena ir laido jungtis siurblio viršuje
  • Platus priedų ir filtrų asortimentas patogiam ir įvairiapusiam darbui
  • Pagaminta Italijoje
Kodas 8.204.0059
Galia 1400 W
Slėgis 270 mbar
Talpa 20 l
Svoris 9,5 kg
Pakuotės matmenys 40 x 39 h 64 cm
Srautas 70 l/s
Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

GBP 20

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out