Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
BASEINŲ IR TVENKINIŲ VALYMO DULKIŲ SIURBLYS LAVOR SWIMMY Padidinti
249,00 €

BASEINŲ IR TVENKINIŲ VALYMO DULKIŲ SIURBLYS LAVOR SWIMMY

LAVOR Swimmy - įrenginys skirtas patogiam baseinų sistemų valymui nuo tokių nuosėdų kaip dumblas, augalai, lapai ir pan. Šis siurblys taip pat gali būti naudojamas šlapiam-sausam siurbimui. Siurblyje įmontuotas itin aukštos kokybės 1600 W variklis, užtikrinantis efektyvų darbą. Įrenginio tuštinimo procesas prasideda automatiškai, kai tik vidinis užpildymo daviklis užfiksuoja šiukšlių kameros užsipildymą. Vakuuminis siurblys automatiškai vėl pradeda veikti, vos pasibaigus tuštinimo procesui. LAVOR Swimmy siurblys turi platų priedų pasirinkimą.

Pagrindinės LAVOR Swimmy charakteristikos:

 • Tylus variklis su dviguba elektros izoliacija
 • Integruota siurbimo sistema
 • Plastikinis, atsparus smūgiams korpusas
 • Elektros kabelio laikiklis
 • 4 pasukami ratukai
 • Elektroninė kortelė automatiniam sustabdymui / siurblio ištuštinimui
 • 4 plastikiniai prailginimo vamzdžiai, padedantys pasiekti baseino dugną
 • Kodas 8.227.0005
  Galia 1600 W
  Slėgis 270 mbar
  Talpa 35 l
  Svoris 9 kg
  Pakuotės matmenys 37 x 37 h 71 cm
  Srautas 70 l/s


Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

SWIMMY

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out