Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
GRINDŲ POLIRAVIMO ĮRENGINYS LAVOR SPRINTER Padidinti
599,00 €

GRINDŲ POLIRAVIMO ĮRENGINYS LAVOR SPRINTER

GRINDŲ POLIRAVIMO ĮRENGINYS LAVOR SPRINTER

KODAS. 8.501.0501

 

LAVOR Sprinter - grindų poliravimo įrenginys, skirtas mažiems ir vidutinio dydžio paviršiams. Įrenginys pagamintas vadovaujantis profesionalų kriterijais. Nedidelis ir patogus nešioti, ypatingai efektyvus, tokios pat didelės valomosios galios kaip ir didesni bei galingesni poliravimo įrenginiai. Besisukantis vamzdžio formos šepetys atlieka riebalų šalinimo funkciją ir išvalo net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus.

LAVOR Sprinter yra su dviem talpyklomis, iš kurių viena (2,8 l) skirta ploviklio tirpalui (neputojančiam), o kita (5,6 l) – surinkimui. Šepečio ilgis 290 mm, o šaligatvių valymo įrenginio – 320 mm. Džiovinimas atliekamas tiek važiuojant pirmyn, tiek atgal. Siurbimo variklio galia net 800 W, todėl siurbimas yra ypač galingas, o energijos sąnaudos – mažos. Šis siurblys puikiai tinka bet kokiems paviršiams viešose vietose, parduotuvėse, biuruose plauti. Dėl kompaktiško dydžio LAVOR Sprinter rekomenduojama naudoti net ir namuose. Tinka lakuotam parketui plauti.

Pagrindinės LAVOR Sprinter charakteristikos:

  • Plauna ir džiovina tiek važiuodamas pirmyn, tiek atgal, nes priekyje ir gale sumontuoti du abipusio šaligatvių valymo įtaisai
  • Efektyvesnis valymas dėl ypatingo besisukančio šepečio, kuris pašalina įsisenėjusius nešvarumus, taigi nenaudojamos agresyvios valomosios priemonės ir nelieka tamsių ratilų
  • Su Sprinter galima valyti per visą jo ilgį, po konstrukcijomis, 20 cm nuo šaligatvio
  • Tiekiamas su dviem ploviklio pakuotėmis; kiekvienoje yra 4 flakonai

 

Kodas 8.501.0501
Galia šepečių valymo - 200 bar
Aukščiausia temp. 5,6
Slėgis garų - 2,8 bar
Talpa 200 l
Svoris 19 kg
Pakuotės matmenys 120 x 80 h 215 cm
Gamintojas: LAVOR

Bendrovė „Lavorwash“ įkurta 1975 m. ir jau daugiau kaip 35 metus yra viena iš didžiausių aukštųjų technologijų valymo sistemų, skirtų tiek viduje, tiek lauke esantiems mažiems ir dideliems paviršiams valyti, gamintojų pasaulyje.

Bendrovė daugelį metų specializuojasi profesionalams skirtų ir namuose naudojamų įrenginių kūrimo ir gamybos srityje, nuolat pristato įvairius prekių ženklus ir plečia asortimentą, nes siekia pasiūlyti puikios kokybės ir šiuolaikiškus gaminius.

Lavorwash“ – tai 300 darbuotojų ir 200 konsultantų, filialai įvairiose pasaulio šalyse: Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Kinijoje. Pastarosiose dviejose šalyse vykdoma atitinkamoms vietinėms rinkoms skirtų įrenginių gamyba ir prekyba jais.

Įvairios „Lavorwash“ gamybos įmonės veikia Italijoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, Italijoje, Sudzaroje (Suzzara, Mantuja) gaminamos pramoninės ir profesionalams skirtos valymo sistemos, Pegonjagoje (Pegognaga, Mantuja) – aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir patalpų viduje naudojami buitiniai prietaisai, Bondene (Bondeno, Mantuja) – automobilių plovyklų įranga, Milane – buitiniai dulkių siurbliai. Brazilijoje gaminami Pietų Amerikos rinkai skirti aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir siurbliai, Kinijoje – vietinei rinkai skirti asmeninio naudojimo aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Bendras įmonės plotas – daugiau kaip 100 000 m3, iš kurių 30 000 mužima paslaugų organizavimo centrai ir gamybos įrenginiai.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

SPRINTER

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out