Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Zondas su kamera ADA BT-9-3M Padidinti
59,00 €

Zondas su kamera ADA BT-9-3M

Papildomas zondas su kamera ADA BT-9-3M videoskopui padeda žymiai padidinti stebėjimo atstumą (iki 3 m). Zondui galima suteikti reikiamą kreivumą. Zondas su kamera ADA BT-9-3M idealiai tinka sunkiai pasiekiamų vietų stebėjimui. Zondą galima panardinti į vandenį arba plauti tekančiu vandeniu.

Kameros matymo kampas, ° 0 — 180

Fokuso atstumas,cm 6-7

Matomas atstumas, cm 5-15

Kameros skersmuo, mm 9

Apšvietimas LED

Zondo skersmuo sulenktoje padėtyje, cm 6

Zondo ilgis, cm 300

Zondo dulkių ir drėgmės apsaugos klasė IP 67

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

BT-9-3M

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out