Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Videoskopas ADA ZVE Pocket Padidinti
165,00 €

Videoskopas ADA ZVE Pocket

Matomas kampas

60°

Fokuso atstumas

50mm

Matomas atstumas

2.5cm-30cm

Kameros galvutės skersmuo

9mm

Zondo ilgis

apie 60cm

Vaizdo atvaizdavimas

2.7″TFT/LCD

Ekrano raiška

320×240 pix

Vaizdo posūkis

180°

Vaizdo didinimas

х1.0 ~ х4.0

Zondo ir kameros apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP67

Šviesos šaltinis

4 šviesos diodai

Maitinimo šaltinis

4хAA/1,5V baterijos (alkaline arba pakraunamos)

Darbo laikas nuo baterijų

>3 val

Darbinė temperatūra

0℃… +45℃

Prietaiso išmatavimai

136х180х73 mm

Svoris

255 g (be baterijos)

 

Videoskopas ADA ZVE Pocket – tai kompaktiškas prietaisas, skirtas videodiagnostikai. ADA ZVE Pocket naudojamas tikrinant traukimo vamzdžius, oro kondicionavimo sistemas, įrangą, variklius ir t.t.

ADA ZVE Pocket – tai specialus videoskopas, kuris skirtas nuolatiniam nešiojimui su savimi. Ekranas nedidelis: spalvotas ekranas 2.7‘‘. Prietaisas turi įmontuotą zondą ir kamerą. Transportavimo metu zondas susideda į videoskopo korpuso vidų. Pritaiso transportavimui nereikalingas lagaminas. Specialaus dėklo pagalba prietaisą galima prisegti prie diržo. Kameros galvutės skersmuo yra 9 mm, zondo ilgis 60 cm. Kameros galvutė turi 4 ryškius šviesos diodų indikatorius. Galimybė naudoti priedus: magnetą, veidrodį, kablį.

ADA ZVE Pocket turi vaizdo priartinimo funkciją (x4 kartus), taip pat vaizdo posūkį 180 laipsnių kampu. Prietaisas išsiskiria ryškiu vaizdu, lengvu naudojimu ir patogiu transportavimu. Plačiai naudojamas pramonėje, statybose, remonto dirbtuvėse, komunikacijų tyrinėjime, įrangos diagnostikoje.

 

Funkcijos:

  • Kompaktiški išmatavimai
  • Vaizdo didinimas х4 kartus
  • Vaizdo posūkis 180°
  • Vandeniui atsparus zondas
  • Šviesos diodų apšvietimas
  • Zondo saugojimas videoskopo viduje

 

Komplektacija:

  • Videoskopas su zondu
  • Kablys, magnetas, veidrodis, apsauginis žiedas
  • Dirželis rankai
  • Dėklas
Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00405

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out