Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Videoskopas ADA ZVE 160 Padidinti
200,00 €

Videoskopas ADA ZVE 160

Matomas kampas

60°

Kameros galvutės skersmuo

12mm

Fokuso atstumas

50 mm arba 50 cm

Zondo ilgis

1m

Apsaugos lygis

IP67 (zondas ir kamera)
IP54 (korpusas)

Šviesos šaltinis

šviesos diodas

Ekranas

3.5″TFT/LCD

Vaizdo raiška

640×480 pix

Ekrano raiška

320×240 pix

Vaizdo posūkis

180°

TV išėjimo formatas

NTSC

Maitinimo šaltinis

4хAA/1,5 V baterijos (alkaline arba pakraunamos)

Darbo laikas nuo baterijų

>3 val

Darbinė temperatūra

0℃... +45℃

Išmatavimai

266×95×66 mm

Svoris

385g (be baterijos ir zondo)

 

Daugiafunkcinis videoskopas ADA ZVE 160 naudojamas tikrinant traukimo vamzdžius, oro kondicionavimo sistemas, įrangą, variklius ir t.t.

Videoskopas turi spalvotą 3,5‘‘ LCD ekraną. Kartu su videoskopu ADA ZVE 160 gali būti naudojami keičiami skirtingo ilgio ir skersmens zondai. Standartinėje prietaiso komplektacijoje yra 12 mm zondas. Zondas yra atsparus vandeniui, jo apsaugos klasė IP 67. Kameros galvutė turi šviesos diodus, kas yra labai patogu angų ir skylių apžiūros metu. Ant kameros galvutės galima uždėti įvairius priedus: magnetą, veidrodį, kablį.

Prietaisas turi TV išėjimą, kas leidžia naudotojui prijungti prietaisą prie TV ir žiūrėti vaizdą realiu laiku. Videoskopas turi vaizdo priartinimo ir sumažinimo (x2) funkcijas bei vaizdo pasukimo 180° funkciją.

Videoskopas ADA ZVE 160 turi kompaktiškus išmatavimui, ryškų vaizdą. Lengvas naudojime ir patogus transportuojant. Plačiai naudojamas pramonėje, statybose, remonto dirbtuvėse, komunikacijų tyrinėjime, įrangos diagnostikoje.

 

Funkcijos:

  • х2 vaizdo didinimas
  • Vaizdo posūkis 180°
  • Didelis ekranas
  • Prijungimas prie TV
  • Vandeniui atsparus zondas
  • Šviesos diodų apšvietimas

 

Komplektacija:

  • Videoskopas
  • Zondas su kamera
  • TV laidas
  • Kablys, magnetas, veidrodis
Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00403

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out