Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Videoskopas ADA ZVE 350 SD Padidinti
289,00 €

Videoskopas ADA ZVE 350 SD

Vaizdo daviklis

CMOS vaizdo daviklis

Matomas kampas

60°

Kameros galvutės skersmuo

12mm

Fokuso atstumas

50 mm arba 50 cm

Apsaugos lygis

IP67 (zondas ir kamera)
IP54 (korpusas)

Šviesos šaltinis

šviesos diodas

Vaizdo atvaizdavimas

3.5″TFT/LCD

Vaizdo raiška

640×480 pix

Ekrano raiška

320×240 pix

Vaizdo didinimas

4 kartus

TV išėjimo formatas

NTSC/PAL

Vaizdo saugojimas

64MB vidinė atmintis

Micro SD

Palaiko iki 16Gb

Maitinimo šaltinis

4хAAbaterijos (alkaline arba pakraunamos)

Darbo laikas nuo baterijų

>2 val

Darbinė temperatūra

0℃~45℃

Prietaiso išmatavimai

270×75×100mm (be zondo)

Svoris

405 g (be baterijų ir zondo)

 

 

Daugiafunkcinis videoskopas ADA ZVE 350 SD — tai šiuolaikiškas diagnostikos prietaisas, kuris naudojamas tikrinant traukimo vamzdžius, oro kondicionavimo sistemas, įrangą, variklius ir t.t.

Videoskopas turi spalvotą 3,5‘‘ LCD ekraną. Kartu su videoskopu ADA ZVE 350 SD gali būti naudojami keičiami skirtingo ilgio ir skersmens zondai. Standartinėje prietaiso komplektacijoje yra 12 mm zondas. Kameros galvutė turi šviesos diodus, kas yra labai patogu angų ir skylių apžiūros metu. Ant kameros galvutės galima uždėti įvairius priedus: magnetą, veidrodį, kablį.

Videoskopas ADA ZVE 350 SD turi vidinę atmintį 64 Mb ir palaiko Micro SD iki 16 Gb. Prietaisas įrašo vaizdo įrašus bei fotografuoja rankiniu būdu arba automatiškai. Videoskopas turi mikrofoną ir garsiakalbį, kas suteikia galimybę įrašyti ir atkurti garsą. TV išėjimas ir USB jungtis leidžia naudotojui prijungti videoskopą prie TV arba kompiuterio, siekiant demonstruoti ar perduoti failus. Prietaisas turi vaizdo priartinimo ar sumažinimo funkcijas, taip pat vaizdo pasukimą. Į lankstų videoskopo zondą įmontuotas šviesos diodo apšvietimas sunkiai pasiekiamų vietų apšvietimui.

Videoskopas yra kompaktiškas, turi ryškų vaizdą. Lengvas naudojime ir patogus transportuojant. Plačiai naudojamas pramonėje, statybose, remonto dirbtuvėse, komunikacijų tyrinėjime, įrangos diagnostikoje. Videoskopas ZVE 350SD leis Jums greitai, saugiai ir kokybiškai atlikti sunkiai pasiekiamų vietų ir mechanizmų apžiūrą.

Komplektacija:

  • Videoskopas
  • Zondas su kamera
  • TV laidas
  • USB laidas
  • Diskas su programine įranga
  • Kablys, magnetas, veidrodis
Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00402

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out