Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Akumuliatorius Einhell Power X-Change 18V 5,2Ah Padidinti
80,00 €
135,79 €
Sumažinta kaina!

Akumuliatorius Einhell Power X-Change 18V 5,2Ah

7-in-1 ABS Aktyvi Baterijos valdymo Sistema 3 pakopu. Šiuolaikinės technologijos: Mikroprocesorius nuolat kontroliuoja pagrindinius parametrus,pvz.: temperaturą.Stipriai išsikroves akumuliatorius perjungiamas i į remonto režimą ir taip garantuojamas ilgas kokybiškas tarnavimo terminas.Li-In baterijos lastelės beveik niekada pilnai neišsikrauna,tai užtikrina ilgą tarnavimą.Guma dengtas akumuliatorius apsaugotas nuo smūgių. Taip pat visos medžiagos tinka antriniam perdirbimui.akumuliatoriaus krovimo laikas 2 h.
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4511437

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out