Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!


APIE MUS

Meistroff Komanda

 

Savo veiklą Lietuvoje UAB Meistroff pradėjo 2010 metais, (2018 m.) atnaujinta įmonė UAB MEISTROFF.LT pavadinimu. Mūsų specialistai turi daugiametę patirtį statybos įrankių prekyboje ir jų techniniame aptarnavime. Pagrindinė įmonės buveinė įsikūrusi Vilniuje.

MISIJA – užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, didžiausią prekių asortimentą, palankiausias kainas ir geriausią aptarnavimą.

VIZIJA – tapti didžiausiu elektroninės prekybos centru, prekiaujančiu darbo įrankiais, turėti didžiausią klientų bazę.

VERTYBĖS – operatyvumas, komunikacija, novatoriškumas.www.meistroff.lt yra statybos ir remonto prekių internetinė parduotuvė, siūlanti didelį įvairiausių gamintojų prekių asortimentą, kurių kiekis nuolat didėja.

www.meistroff.lt užsiima mažmenine ir didmenine prekyba. Mes importuojame ir atstovaujame visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrankius: Stamos, Welbach, Keyang, Kraftdele, Bestcraft, Blaukraft, BASS polska, Lare, MSW, Ulsonix, Trutek, Steinberg ir kt.

Mes prekiaujame Lietuvoje ir pasaulyje pripažintų gamintojų elektriniais įrankiais:

ADA instruments, Bosch, BASS, Blaukraft, DUSS, DWT, DeWALT, Eibenstock (deimantinio gręžimo mašinos ir kt.), Einhell, Generga, , Pezal, PROXXON, Rebir, Sparky, Sumake,Hitachi, Makita, Metabo, Master, YATO, Vortex ir kt. Dirbame ir su užsienio, ir su Lietuvos tiekėjais.

Patirtis remontuojant įvairių gamintojų įrankius, glaudus bendravimas su klientais bei įrankių gamintojais mums leido suformuoti ekspoziciją, galinčią patenkinti išrankiausio meistro poreikius.

Mūsų parduodamoms prekėms suteikiama oficiali garantija iki 36 mėnesių.Mes nuolat stengiamės tobulėti ir suteikti Jums kuo geresnį aptarnavimą, tad jeigu turite pastabų ar pasiūlymų – maloniai prašome išsakyti savo nuomonę el. paštu info@meistroff.lt. Taip pat būsime dėkingi, jei pranešite apie pastebėtas klaidas mūsų internetinėje parduotuvėje.

– MEISTROFF.LTPaieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out