Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!

PRISTATYMAS

UAB MEISTROFF.LT įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 1-2 darbo dienas, jei prekė yra mūsų sandelyje. Jei perkamos prekės nėra www.meistroff.lt parduotuvėje, klientas informuojamas apie kitą realų jo užsakytų prekių pristatymo terminą arba pagal atskirą susitarimą su pirkėju.

Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, UAB MEISTROFF.LT įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

www.meistroff.lt  prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus. 

Prekės, užsakytos www.meistroff.lt internetinėje parduotuvėje, pristatomos vienos iš įgaliotosios kurjerių tarnybos arba per UAB „Venipak“. Pirkėjas pasirenka pristatymo būdą užsakymo pateikimo metu. (siunčiant į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis)

Norėdami gauti prekes tiesiai į namus Jums tereikia pasirinkti pristatymą per UAB „Venipak“. Prekės siunčiamos registruotąja siunta. Lietuvoje užsakymas pristatomos pirkėjui per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Pristatymo mokestis Lietuvoje priklauso nuo prekės svorio ir išmatavimų (siunčiant į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis). Į kitas valstybes pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, pagal UAB "Venipak“ galiojančius tarifus.

 Pristatymo kaina priklauso nuo užsakomos prekės svorio ir tūrio imant didesnijį iš jų.

 

 

Svoris

Tūris

Kaina, EUR

Iki 2kg

0,01

2.6

Iki 5kg

0,02

2.85

Iki 10kg

0,04

3.85

Iki 20kg

0,08

5.02

Iki 30kg

0,14

6.45

Iki 50kg

0,2

10.88

Prekių, kurių svoris viršyja 50kg pristatymo kaina derinama atskirai. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu: 8 652 17 270 arba el.paštu pupa@meistroff.lt

 

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out