Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Privatumo politika

 
 • UAB MEISTROFF.LT rūpinasi savo klientų saugumu ir gerbia jų privatumą. Todėl įsipareigoja tvarkyti savo klientų Asmens duomenis teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu. Norėtume Jums pateikti aiškią informaciją apie tai, kokius Asmens duomenis ir kokiems tikslams mes renkame, kiek laiko saugome Jūsų duomenis ir kokias teises Jus turite.  

   

  1. Kokius Jūsų asmens duomenis mes tvarkome ir kodėl?

  Kai Jus perkate mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jus pateikiate mums savo asmens duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Šie duomenys yra reikalingi Jūsų užsakymo įvykdymui. Mes prašome Jūsų pateikti minimalų duomenų rinkinį, mes nerenkame apie Jus jokių papildomų duomenų, kurie tiesiogiai nereikalingi Jūsų užsakymo įvykdymui.

  Jeigu Jus norite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir gauti pranešimus apie mūsų svetainėje galiojančias nuolaidas, Jus pateikiate mums savo elektroninio pašto adresą. Bet kuriuo metu Jus galite atsisakyti prenumeratos.

   

   2. Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

  Jūsų asmens duomenis mes gauname, kai Jus užpildote prekių užsakymo formą mūsų interneto svetainėje www.meistroff.lt arba prenumeruojate mūsų naujienlaiškį. Jums pageidaujant, užsakymą iš mūsų elektroninės parduotuvės Jus galite padaryti telefonu ar elektroniniu paštu, tada Jūsų duomenys yra gaunami žodžiu arba raštu ir įrašomi į mūsų užsakymų duomenų bazę.

   

  3. Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?

  Jūsų asmens duomenys ir užsakymų istorija saugomi ir gali būti tvarkomi tol, kol nepasibaigs Jūsų paskutinės nupirktos prekės garantinis laikotarpis. Mes priėmėme tokią duomenų saugojimo taisyklę, kad bet kokiu metu galėtume patikrinti Jūsų nupirktų prekių informaciją ir suteikti Jums informaciją apie galiojantį garantinį laikotarpį, net jeigu Jus prarasite pirkimo dokumentus ar prekės garantinį taloną.

  Jei Jūsų nupirktos prekės neturi garantinio aptarnavimo laiko – duomenys saugomi 12 mėnesių.

  Jeigu Jus užsiregistravote mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūsų registracijos duomenys bus saugomi 12 mėnesių nuo paskutinio Jūsų apsilankymo mūsų parduotuvėje. 

  Tiesioginės rinkodaros tikslais surinkti duomenys saugomi ir tvarkomi tol, kol nebus gautas Jūsų prašymas atsisakyti naujienlaiškio siuntimo.

   

  4. Kam galime atskleisti Jūsų asmens duomenis?

  Mūsų įmonė pristato prekės kurjerių pagalba, todėl Jūsų duomenis yra perduodami kurjerių tarnybai, kad jie galėtų įvykdyti pristatymą. Kurjerių tarnybai perduodami sekantys duomenys: Jūsų vardas, pavardė, pristatymo adresas ir telefono numeris. Jeigu Jus nenorite perduoti savo duomenų kurjerių tarnybai, atlikdami užsakymą pasirinkite, kad pageidaujate atsiimti savo prekes mūsų parduotuvėje.

  Ginčų atveju mes galime perduoti Jūsų duomenis teisės konsultantams.

   

  5. Asmens duomenų apsauga

  Įsipareigojame saugoti Jūsų duomenis saugiai ir atsakingai. Nuolat tobuliname ir įgyvendiname technines ir organizacines saugumo priemones. Naudojame tik saugią programinę įrangą.

  Prieiga prie Jūsų duomenų yra suteikiama tik tiems mūsų darbuotojams, kurie tiesiogiai atlieka Jūsų užsakymo įvykdymą – surenka Jūsų užsakymą, perduoda jį kurjerių tarnybai ir informuoja Jus apie užsakymo eigą.

   

  6. Jūsų teisės

  Jūs turite šias teises:

 • teisę gauti informaciją apie tai, ar tvarkome Jūsų asmens duomenis ir kokius Jūsų duomenis mes turime
 • teisę kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;
 • teisę ištrinti savo asmens duomenis;
 • teisę į duomenų perkeliamumą , t.y. turite teisę gauti ar perduoti kitai įmonei savo asmens duomenis.
 • teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą;
 • teisę nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;
 • teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.
 • Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės į mus raštu arba atvykite į mūsų parduotuvę.


Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out