Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
CC-BC 15 M Akum.Pakrovėjas Padidinti
84,32 €
95,82 €
Sumažinta kaina!

-12%

CC-BC 15 M Akum.Pakrovėjas

detalės

 

"Einhell CC-BC 15 M" akumuliatoriaus įkroviklis yra pažangus akumuliatoriaus įkroviklio įtaisas, pritaikytas techniškai aukštai išsivysčiusiems, našiems baterijoms, randamiems moderniose transporto priemonėse. Intelektualus, mikroprocesoriai valdomas įrenginys tinka daugeliui automobilio akumuliatorių tipų ir yra įvairių techninių saugumo ir priežiūros mechanizmų. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas greitam, baterijoms palankiam įkrovimui, kad būtų pasiektas kuo ilgesnis veikimo laikas. Įkroviklio valdymas yra paprastesnis nei naudojant įprastus įrenginius dėl išsamios įkrovos būklės rodymo. Šis "Einhell" visureigis tinka gelio baterijoms, AGM akumuliatoriams ir nereikalaujančioms priežiūros ir mažai priežiūros švino rūgšties akumuliatoriams. CC-BC 15 M automatiškai pritaikomas prie 6 V ir 12 V transporto priemonių baterijos įtampos. "Einhell" akumuliatoriaus įkroviklio daugiapakopis įkrovimo ciklas automatiškai stebimas ir reguliuojamas mikroprocesoriaus valdikliu. Išmaniojo valdymo elektronika analizuoja prijungtos baterijos tipą ir būklę ir inicijuoja tinkamiausią įkrovimo režimą, kad atitiktų tai, ko reikia. Srovės įkrovimo funkcija apsaugo ir išsaugo akumuliatorių, kad būtų užtikrintas nuolatinis optimalus įkrovos lygis. Tai daro CC-BC 15 M tinka visų tipų transporto priemonėms, ypač sezoniniams automobiliams su ilgais laikymo laikotarpiais. Užuot leisti baterijai lėtai išsikrauti ir dėl to gali būti išsikrauna, dėl to akumuliatorius įkraunamas iki optimalaus lygio. Sūkurio įkrova atleidžia akumuliatorių elementus ir prailgina jų eksploatavimo trukmę, užkertant kelią netinkamam transporto priemonės akumuliatoriui, kuris gali būti išvengta, ir reikalauja daug išlaidų. Automobiliai motociklai ir motoroleriai yra nedelsiant paruošti naudoti sezono pradžioje. Žiemos įkrovimo būdas buvo specialiai sukurtas lauko temperatūrai žemesnėje kaip 5 ° C temperatūroje. "Einhell" akumuliatoriaus įkroviklis gali padėti įkrauti akumuliatorių, naudodamas peršokimo įjungimo režimą, tiekdamas 100 A srovę (maksimaliai 5 sekundes). Trumpai įkraudus kondensatorių, įkroviklis gali pagreitinti paleidimą, kad transporto priemonė varikliui veiktų akimirksniu - panaši į peršokti paleidus antrą automobilį. Perkrautos baterijos su nepažeistomis ląstelėmis gali būti atkurtos naudojantis CC-BC 15 M gelbėjimo funkcija. "Einhell" akumuliatoriaus įkroviklyje yra automatinė per didelė, trumpojo jungimo ir atvirkštinio poliškumo apsauga. Šie apsaugos mechanizmai ne tik apsaugo įkroviklį, bet ir bateriją. LED akumuliatoriaus įkrovos ir įkrovos būklės ekrane akivaizdi informacija apie dabartinę akumuliatoriaus būklę ir režimą, kuriuo veikia įkroviklis. Dėl visiškai izoliuotų spaustuvų "Einhell" akumuliatoriaus įkroviklis gali būti lengvai ir saugiai prijungtas.

 
įtampa 220-240 V | 50 Hz
Įkrovimo įtampa 6 V / 12V
Tinka baterijoms (nuo min. A iki maks. AH) 3-300 AH
Didinti variklio galią 100 A - 5 sek
Įkrovimo srovė Min. (Arith./eff.) - maks. 2 / [-] A (arith./eff.) 6 V dc
Įkrovimo srovė min. (arith./eff.) - maks. 2 / [-] A (arith./eff.) 12 V dc
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

1002261

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out