Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Mini gulsčiukas ADA Torpedo Padidinti
7,00 €

Mini gulsčiukas ADA Torpedo

ADA Torpedo išsiskiria savo nedideliu dydžiu (23 cm), kas leidžia naudoti jį ribotoje erdvėje arba nešioti kišenėje. Lengvas ir patogus transportavime ir darbe, jis turi tris gulsčiukus horizontalaus, vertikalaus ir  įstrižinio (45) paviršiaus nustatymui. Į pagrindą įmontuotas magnetas padeda dirbant su gipso kartono ir metalo konstrukcijomis. Korpuso elementai turi guminiu intarpus, kas apsaugo gulsčiuką kritimo atveju. 

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out