Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel 60 Padidinti
106,00 €

Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel 60

evel

Maitinimo šaltinis

2xAAA, 1.5 V

Kampinio matavimo diapazonas   

4x90

Tikslumas

0.2

Burbulinio gulsčiuko tikslumas

±0.029°

Darbinė temperatūra

-10°C iki 50°C

Automatinis išsijungimas

po 5 neaktyvumo minučių

Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel skirtas detalių ir plokštumų pasvirimo kampo matavimui. Patogiai skaitomas skaitmeninis ekranas atvaizduoja nukrypimą nuo horizontalės/vertikalės, gaunant duomenis iš įmontuoto daviklio.

Tiksliam darbui prietaisas turi automatinį kalibravimą. Duomenys atvaizduojami laipsniais, mm/m, %, in/ft. Darbo patogumui yra ekrano apšvietimas ir “HOLD” režimas – rezultatų sulaikymas ant ekrano.

Įmontuoti burbuliniai gulsčiukai suteikia dvigubą kontrolę ir dirbti kaip su paprastu gulsčiuku. Į pagrindą yra įmontuoti magnetai tvirtinimui ant metalinių konstrukcijų.

Funkcijos:

Automatinis kalibravimas
LCD ekranas su apšvietimu
Magnetai ant pagrindo
Automatinis išsijungimas

 

Komplektacija:

Skaitmeninis gulsčiukas
Baterijos
Dėklas

 

Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00391

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out