Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Lazerio spindulio imtuvas ADA LR-60 Padidinti
67,76 €

Lazerio spindulio imtuvas ADA LR-60

Indikacija

Indikatoriai priekinėje ir galinėje imtuvo dalyje

Tikslumas

±1mm / 10m

Darbo trukmė

30 val

Maitinimas

1х9V, 6LR61

Lazerio spindulio imtuvas ADA LR-60 priima lazerio signalą iš linijinio lazerinio nivelyro, turinčio darbo su imtuvu režimą.

Leidžia padidinti darbinį atstumą, esant ryškiam apšvietimui, kai lazerio spindulys yra blogai matomas. Imtuvas yra nepakeičiamas dirbant dideliame atstume, kai nėra galimybės pamatyti lazerio spindulio.

Du cilindriniai gulsčiukai leidžia tiksliai nustatyti imtuvą horizontalioje ir vertikalioje plokštumoje, kas pagreitins ir sulengvins Jūsų darbą. 

Lazerio spindulio priėmimas lydimas garso signalu ir  šviesos indikatoriumi.

Komplektacija: imtuvas, baterijos, tvirtinimas.

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00478

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out