Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Bosch GBH 3-28 E Padidinti
384,60 €
437,05 €
Sumažinta kaina!

-12%

Bosch GBH 3-28 E

3kg klasės perforatorius išsiskiria iš savo klasės įrankių ilgiausiu tarnavimo laiku. Gausiuose praktiniuose testuose įrodyta, kad jis yra kokybiškesnis už šios klasės įrankių vidurkį. Aukščiausias našumas pasiekiamas gręžiant 8-18mm skyles (galimas gręžinio diametrų diapazonas 4-28mm). Šis įrankis idealiai tinka ten, kur reikia išgręžti daug vienodų skylių. Apie tvirtą įrankio konstrukciją byloja šios detalės: solidus reduktorius ir atspari mechaninė dalis puikiai perduoda jėgą ir mažai dėvisi. Efektyvi apsauga nuo dulkių. Darbo įrankis stabiliai įtvirtinamas SDS-plus įtvare: smūgiuoja ne grąžtas, bet visas įrankio tvirtinimo mechanizmas.
 
Greito keitimo sistema, kuri leidžia žaibiškai greitai pakeisti SDS-plus įrankių įtvarą greitai užveržiamu gręžimo patronu. Optimalų įrankio įtvaro tepimą garantuoja tepalo rezervuaras, esantis gręžimo patrone. Paprastas gylio ribotuvo reguliavimas ir fiksavimas. Serviso dangtelis leidžia paprastai pakeisti anglinius šepetėlius ir maitinimo kabelį. Vibracijų slopinimo sistema (VDS) efektyviai apsaugo dirbančiojo sąnarius nuo žalingo poveikio. Elektroninis apsisukimų skaičiaus valdymas leidžia tiksliai pradėti gręžti. Didelis, integruotas korpuse perjungiklis leidžia perforatoriaus režimą perjungti į gręžimą be smūgio.
 
Komplekte: papildoma rankena, gylio ribotuvas, lagaminas.
 
„Mėlyniesiems“ Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!
 
Svoris: 3,3 kg
Profesionalus: +
Naudojamoji galia: 720 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga: 800 min-1
Maks. grąžto Ø medienai / plienui gręžti: 30/13 mm
Maks. grąžto Ø betonui gręžti: 28 mm
Maks. smūgio energija: 3,3 J
Smūgių dažnis: 4000 min-1
Grąžto / kalto kotelio tipas: SDS-plus
Gręžimo su kalimu funkcija: +
Gręžimo be kalimo funkcija: +
Gylio ribotuvas: +
Lagaminas: +
Įrankio matmenys: 332x208 mm
  Smūgių dažnis: 4000
  Apsukų skaičius per min.: 800
  Smūgio energija (J): 3,3
  Gręžimas metale (mm): 13
  Gręžimas medyje (mm): 30
  Gręžimas betone (mm): 28

Perforatorius

Gamintojas: Bosch
Pasaulinio lygio darbai – štai kam tinka Bosch įrankiai profesionalams. Kas dirba su jais, dirba su pasaulinio lygio kokybe. Gręžtuvai, suktuvai ar siaurapjūkliai  geriausi Bosch įrankiai garantuoja akivaizdžią sėkmę kiekvieną kartą, kai su jais dirbate. Jie veikia tiksliai, yra stiprūs ir patogūs paimti, todėl darbai bus atlikti aukščiausiu lygiu kiekvienoje statybos aikštelėje.

Gamintojo internetinė svetainė: www.bosch.lt
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

186087

Kokybė
Patogumas
Kaina
0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out