Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Bosch GBH 3-28 DFR Padidinti
438,13 €
497,87 €
Sumažinta kaina!

-12%

Bosch GBH 3-28 DFR

Universaliausias perforatorius rinkoje - su juo galite gręžti ir kirsti betoną, gręžti medieną ir metalą, šalinti apdailos plyteles, iškirsti griovelius tinke ir betone, gręžti iki 90mm skersmens kiaurymes karūniniais grąžtais ir netgi atsukti varžtus, nes jis turi ir reverso funkciją. Keičiamas patronas leis naudoti metalui arba medienai gręžti skirtus grąžtus - norint gręžti šiais grąžtais nereikės naudoti nepatogaus ir įrankį ilginančio SDS Plus adapterio. Greito įrankių keitimo funkcija leidžia žaibiškai greitai pakeisti SDS-plus įrankių įtvarą greitai užveržiamu griebtuvu, skirtu grąžtams su cilindriniu kotu. Dėl kompaktiškos konstrukcijos patogu dirbti net ir ankštose vietose.
 
Šis perforatorius iš savo klasės konkurentų išsiskiria mažiausia vibracija ir didžiausia gręžimo sparta betone. Jo naujoviška vibracijų slopinimo sistema veikia 2 lygiais - vibracijos slopinamos naujai sukonstruotame smūginiame mechanizme ir pagrindinėje rankenoje, pritvirtintoje prie įrankio korpuso naudojant šarnyrą su spyruokle ir specialų amortizatorių. Elektroninė valdymo sistema: jungiklio nuspaudimu keičiamas sūkių skaičius leidžia tiksliai pradėti gręžti. Apsauginė sankaba. Didelė 5J smūgio energija. Smūgio išjungimas gręžiant plieną ar medieną. Sukimo sustabdymas kirtimo režime. Reverso dėka tinka ir varžtų sukimui. Vario-Lock sistema leidžia užfiksuoti kaltą vienoje iš 36 galimų padėčių. Šarnyrinė jungtis apsaugo maitinimo kabelį nuo lūžių.
 
Komplekte: lagaminas, minkšta papildoma rankena, gylio ribotuvas, greitai keičiamas SDS-plus griebtuvas.
 
„Mėlyniesiems“ Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!
Svoris: 4,7 kg
Profesionalus: +
Naudojamoji galia: 900 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga: 0-760 min-1
Maks. grąžto Ø medienai / plienui gręžti: 30/13 mm
Maks. grąžto Ø betonui gręžti: 32 mm
Maks. smūgio energija: 5 J Smūgių dažnis: 3600 min-1
Greitai keičiamas griebtuvas metalo / medienos grąžtams: +
Grąžto / kalto kotelio tipas: SDS-plus
Gręžimo su kalimu funkcija: +
Kalimo be gręžimo funkcija: +
Gręžimo be kalimo funkcija: +
Gylio ribotuvas: +
Lagaminas: +
Įrankio matmenys: 395x225 mm
  Smūgių dažnis: 3600
  Apsukų skaičius per min.: 760
  Smūgio energija (J): 5
  Gręžimas metale (mm): 13
  Gręžimas medyje (mm): 30
  Gręžimas betone (mm): 32

Perforatorius

Gamintojas: Bosch
Pasaulinio lygio darbai – štai kam tinka Bosch įrankiai profesionalams. Kas dirba su jais, dirba su pasaulinio lygio kokybe. Gręžtuvai, suktuvai ar siaurapjūkliai  geriausi Bosch įrankiai garantuoja akivaizdžią sėkmę kiekvieną kartą, kai su jais dirbate. Jie veikia tiksliai, yra stiprūs ir patogūs paimti, todėl darbai bus atlikti aukščiausiu lygiu kiekvienoje statybos aikštelėje.

Gamintojo internetinė svetainė: www.bosch.lt
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

186097

Kokybė
Patogumas
Kaina
0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out