Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Pirometras (temperatūros matuoklis) ADA TemPro 550 Padidinti
57,00 €

Pirometras (temperatūros matuoklis) ADA TemPro 550

ADA TemPro 550 garantuoja greitą bekontaktinį temperatūros matavimą nuo −50°С iki +550°С su ±1.5°С tikslumu. Pirometras ADA TemPro 550 – kompaktiškas pistoleto tipo infroraudonųjų spindulių pirometras, kuris yra maksimaliai patogus naudojime. Paprastas matavimas – vienu „gaiduko“ paspaudimu. Lazerinis tikslo rodiklis leidžia atlikti tikslius ir greitus matavimui.

Pirometras ADA TemPro 550 turi pakankamą optinę skiriamąją gebą 12:1 matavimams į tolį. Pirometro ADA TemPro 550 charakteristikos yra optimalios diagnostinių žemų temperatūrų matavimui ūkiui, elektros energetikai, variklių bei mechanizmų aptarnavimui, statybos kokybės tikrinimui.

Matavimo diapazonas, °С

-50...+550

Optinė skiriamoji geba, (D:S)

12:1

Tikslumas

±1.5

Temperatūros raiška, °С

0.1

Šiluminio spinduliavimo koeficientas

0.95

Reakcijos laikas, sek

0.5

Tikslo rodiklis

taškinis

Spektrinis diapazonas, mkm

8...14

Ekrano apšvietimas

yra

Išmatuotos reikšmės saugojimas ant ekrano

yra

Naudojimo sąlygos: temperatūra, °С/ drėgmė, %

0...40°С / 10-95% esant 30°С

Maitinimas

9V (krona)

Išmatavimai, mm

140×80×38

Svoris, g

130

Komplektacija:

  • Pirometras,
  • Baterija 9V (krona),
  • Plastikinė pakuotė
Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ADA TemPro 550

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out