Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Universalus tvirtinimas-spaustukas ADA Universal Clamp Padidinti
9,99 €

Universalus tvirtinimas-spaustukas ADA Universal Clamp

 

Medžiaga

Plienas, guma

Plokštės, prie kurios tvirtinamas spaustukas, storis

Iki 4 cm

Pasukimo kampas, °

360

Sriegis

1/4"

Svoris

0,2 kg

Išmatavimai (sudėtas)

11x11x8 cm

Patikimas plieninis spaustukas su pasukamu sraigtu, skirtas tvirtinimui prie plokštumos bet kokiu kampu. Tvirtinimo vieta gali būti bet kokia: durys, šildymo radiatorius, lango rankena, spintos durys, laiptų turėklai, stalo paviršius, kopėčios ir t.t. Guminiai intarpai apsaugos paviršių nuo įdrėskimų tvirtinimo metu. Tinka lazerinio nivelyro naudojimui dideliuose remontuojamuose patalpose. Tvirtinimas skirtas nedideliems lazeriniams nivelyrams su sriegiu ¼‘‘, kurių svoris iki 0,5 kg.

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00345

0 Review(s)

Paieška

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out