Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Akiniai ADA Padidinti
9,99 €

Akiniai ADA

ADA Laser Glasses — lazeriniai akiniai su specialiais šviesos filtrais darbui su raudonu lazerinių įrankių spinduliavimu. Akiniai yra reikalingi geresniam vizualiam lazerio spindulio stebėjimui (geresnio matomumo jausmas). Labiausiai akiniai yra reikalingi, kai spindulys yra matomas, bet blogai, pavyzdžiui, esant labai ryškiam apšvietimui arba dideliame atstume. Akiniai naudojami darbui su bet kokiais lazeriniais įrankiais su bangos ilgiu nuo 600 iki 700 nM – lazeriniais atstumo matuokliais, nivelyrais ir gulsčiukais. Komplektuojamas su dėklu. 

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ADA Glasses

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out