Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
PNEUMATINIS DAŽYMO PULVERIZATORIUS 0,8MM (MINI) PROFI (ST-003) Padidinti
18,00 €

PNEUMATINIS DAŽYMO PULVERIZATORIUS 0,8MM (MINI) PROFI (ST-003)

Aprašymas :
Techniniai duomenys:
 
Oro sunaudojimas (l / min): 200-300
Purkštuko dydis (mm): 0,8
Optimalus darbinis slėgis (bar): 2,0-3,0
Bakelio talpa (cm3): 100
Technologija: žemo slėgio HVLP
 
Aukšta dažymo kokybė už prieinamą kainą!

 Nerūdijančio plieno antgalis ir adata leidžia ilgą laiką naudoti vandens pagrindo dažus. Bakelio talpa 100 cm3, bakelis su filtru. Antgalio dydis 0,8 mm. Greita jungtis 1/4''.

Purkšti galima akrilinius dažus, emulsijas, lakus, glazūras ir emales ant sienų ir medinių bei metalinių paviršių

Nedidelis dažų purkštuvas su 100ml bakeliu yra nepakeičiamas tiksliems darbams, pavyzdžiui, mažiems daiktams, perdangoms, spoileriams ar ratlankiams.  
 

Purškimo greičio bei purškiamos srovės pločio reguliatoriai yra šalia vienas kito, o pistoleto formos pulverizatorius suteikia ypatingą komfortą darbo metu. Šis pulverizatorius turi tris reguliavimo galimybes. Oro reguliavimas - oro kiekio nustatymas medžiagos atžvilgiu. Medžiagos reguliavimas - medžiagos kiekio nustatymas. Srauto formos reguliavimas - galimybė pritaikyti srauto tipą pagal darbo reikalavimus (apvalus arba plokščias srautas).

Metalinis pulverizatoriaus korpusas užtikrina ilgaamžį naudojimą, o taip pat yra atsparaus skiedikliams bei toksiškoms medžiagoms. 

Šis mažas pulverizatorius užtikrina maksimalų efektyvumą su minimaliu medžiagos praradimu. HVLP technologijos dėka pulverizatorius reikalauja daug mažesnio slėgio, nei tradiciniai pulverizatoriai. Medžiagos praradimas yra iki 30% mažesnis, palyginti su kitokios technologijos dažymo pistoletais, o tai leidžia pasiekti 65–70% efektyvumą. Šis sprendimas taip pat reiškia žymiai mažesnes dažų medžiagų sąnaudas.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ST-003

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out