Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Matavimo ruletė ADA Metal-Nylon 100 m Padidinti
31,00 €

Matavimo ruletė ADA Metal-Nylon 100 m

Ruletė ADA Metal-Nylon 100 (100 m) skirta atstumų matavimams statybos ir geodezinių darbų metu. Pagrindas pagamintas iš plieno. Tai suteikia juostai ypatingą stiprumą. ADA Metal-Nylon 100 (100 m) ruletės juosta išorėje padengta poliamido medžiaga (nailonas), kuris apsaugo dažytą skalę ir juostą nuo dilimo susukimo metu. Tai yra labai svarbu dirbant lauko sąlygomis.

Ruletės rankena pagaminta ergonomiškai. Patogus suėmimas leidžia užtikrintai susukti juostą. Keturis kartus pagreitintas susukimo mechanizmas leidžia greitai susukti juostą po matavimų pabaigos. Tai taupo laiką ir pastangas. Patvari rankena su metaliniu intarpu leidžia užtikrintai dirbti net esant neigiamai temperatūrai.

Juostos ilgis - 100 m
Juostos plotis - 12.5 mm
Tikslumo klasė - II

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

ADA Metal-Nylon 100 m

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out