Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Tiesinis vamzdžių pjūklas Tiger ANC SR Padidinti
671,65 €

Tiesinis vamzdžių pjūklas Tiger ANC SR

Su greičio reguliavimu.  Pjauna lengvai, sparčiai, stačiu kampu. Tolygus elektroninis judesių skaičiaus reguliavimas. Idealiai tinka vamzdžiams iš nerūdijančio plieno pjauti. Su tachometru ir sūkių skaičiaus reguliavimo elektronika. Tinka pjauti kabančius vamzdžius.

Plieniniai ir kiti vamzdžiai: D ≤ 6‘‘, 160 mm

Įvairūs metaliniai profiliai, mediena su viniais, paletės:  ≤ 250 mm

Plastikinių vamzdžių pjovimas: D ≤ 1600 mm

Dėl elektroninio greičio reguliavimo tinka sunkiai apdirbiamoms medžiagoms – nerūdijančio plieno vamzdžiams, ketiniams vamzdžiams.

Pavalkas montavimui ir demontavimui. Originalus nukreipiamas laikiklis 5 kartus padidinantis spaudimą lengvam ir greitam pjovimui montavimo vietoje. Labai patogu naudoti, viena rankena suspaudimui ir pjovimui. Nupjauna 2‘‘ vamzdį per 8 sekundes. Pjauna stačiu kampu. Statmenam pjovimui naudojami specialūs pjūkleliai REMS, kurie išlaiko didelį spaudimą ir nenulūžta suspaudimo vietoje. Paprastam pjovimui naudojami universalūs pjūkleliai.

Tvirtas ir patogus. Pailginta forma. Naudojama visur. Ergonomiška patogi rankena. Aukštos kokybės silikoninė tarpinė apsaugo reduktorių nuo vandens ir dulkių. Pavara su adatiniais guoliais, sumontuotu alkūniniu mechanizmu (ANC). Tolygus elektroninis greičio reguliavimas optimaliam eigos greičiui, priklausomai nuo vamzdžio medžiagos. Idealiai tinka nerūdijančio plieno vamzdžiams, ketaus vamzdžiams, katilų, bakų, vonių ir kt. pjovimui. Reguliavimo žiedo pagalba apsisukimų skaičius reguliuojamas nuo 700 iki 2200 1/min. 

Techninės charakteristikos

Galingumas

1400 W

Įtampa

230 V

Greičio reguliavimas

Taip

Pavalkas

Taip

Mechanizmas su adatiniais guoliais (ANC)

Taip

Stačiakampė eigos švytuoklė

Taip

Universalus pjūklelių tvirtinimas

Taip

Pjūklelių orbitinė eiga su vertikaliu kertamuoju judesiu

Taip

Svoris

3,1 kg

Gamintojas: REMS

REMS buvo įkurtas 1909 metais ir nuo pat įkūrimo gamino produktus vamzdžių apdirbimui ir šildymo sistemų įrengimui. Šiandien REMS yra pirmaujantis vamzdžių apdirbimo įrankių ir mašinų gamintojas. REMS inžinieriai įgyvendina nuostabias idėjas, kurios palengvina kasdienį montuotojų-profesionalų darbą. REMS produkcija vertinama dėl savo novatoriškų technologijų, aukštos kokybės ir yra naudojama visame pasaulyje. 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

0 Review(s)

Paieška

Naujausios prekės

Naujų prekių nėra

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out