Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
ADA Silver Plus teleskopinis strypas su trikoju, 3.6 m Padidinti

82,00 €

ADA Silver Plus teleskopinis strypas su trikoju, 3.6 m

Aukštis

360 cm

Medžiaga

Aliuminis

Sriegis nivelyrui

1/4‘‘ ir 5/8‘‘

Teleskopinis strypas ADA Silver PLUS su trikoju – tai aliuminio štanga, kuri susideda iš kelių dalių, kurios gali būti sujungtos tarpusavyje darbui skirtingame aukštyje. Idealiai tinka tiems, kas atlieka sužymėjimą butuose ar namuose, kur lubų aukštis iki 3,6 m.

ADA Silver PLUS tvirtai fiksuojamas tarp grindų ir lubų. Kad teleskopinio strypo montavimas vyktų greitai, apačioje yra specialus pedalas kojai: tiesiog pastatykite štangą ant grindų, paspauskite pedalą ir atremkite į lubas. Viskas atliekama greitai ir paprastai. Jeigu patalpoje neįmanoma sumontuoti ADA Silver PLUS, atrėmus ją į grindis ir lubas, galėsite panaudoti specialų trikojį, kuris yra komplekte. Jis pavers strypą į klasikinį stovą nivelyrui.  

ADA Silver PLUS strypas skirtas naudojimui su lazeriniai nivelyrais. Kad darbas būtų patogus, komplekte rasite magnetinį tvirtinimą nivelyrams ADA MAGNETIC LIFT, kuris yra pagamintas iš aukštos kokybės tvirto ir atsparaus smūgiams plastiko. ADA MAGNETIC LIFT galima naudoti su nivelyrais, kurių sriegis 1/4 ir 5/8. Nustatyti nivelyrą ant ADA MAGNETIC LIFT tvirtinimo yra be galo lengva – apytisliam aukščio parinkimui yra naudojamas SLIDER fiksatorius ant teleskopinio strypo. Milimetriniam tikslumui naudojamas ADA MAGNETIC LIFT tvirtinimo mikroliftas.

Tvirtinimas ADA MAGNETIC LIFT montuojamas ant teleskopinės štangos galingų neodimio magnetų dėka. Jeigu kokiam nors darbui atlikti Jums nėra reikalingas nivelyro tvirtinimas, galite nesunkiai jį nuimti nuo ADA Silver PLUS.

Patogiam transportavimui ir saugojimui visas ADA Silver PLUS rinkinys yra komplektuojamas patogiame krepšyje.

 

Komplektacija:

  • Stovas
  • Trikojis
  • Judantis fiksatorius SLIDER
  • Magnetinis tvirtinimas ADA MAGNETIC LIFT
  • KrepšysGamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00556

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out