Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Akumuliatoriaus įkroviklis CC-BC 22 E Padidinti

63,47 €
63,47 €
Sumažinta kaina!

Akumuliatoriaus įkroviklis CC-BC 22 E

CC-BC 22 E yra galingas, automatinis 12 V elektroninis akumuliatoriaus įkroviklis su įkrovimo srovės jungikliu normaliam ir greitam įkrovimui. Taigi, integruotas amperų matuoklis leidžia greitai nuskaityti dabartinį įkrovimo greitį. Kai jungiklis nustatytas į "A", dėl įkrovimo elektronikos įkrovimo įtampa yra ne didesnė kaip 14,1 V (IU įkrovimo kreivė). Todėl neįtraukiama prijungto akumuliatoriaus perkrova, todėl nereikia jokios specialios įkrovimo procedūros kontrolės. Taigi akumuliatoriaus įkroviklis ypač tinka šiuolaikiškiems akumuliatoriams be priežiūros ir optimaliai tinka švelniai naudojamų baterijų laikymui. Kai jungiklis nustatytas į "N", prietaisas veikia be elektroninio įkrovimo įtampos ribojimo (W-įkrovimo kreivė) ir užtikrina dar didesnį našumą. Galima perjungti iš įprasto į greitą įkrovimą automatiškai "A" ir įprastoje "N" operacijoje. Stiprūs gnybtai su visiškai izoliuotomis rankenomis bet kuriuo metu suteikia optimalų kontaktą su akumuliatoriaus gnybtais.

 
Maitinimo tiekimas 230 V | 50 Hz
Įkrovimo įtampa 12V
Tinka baterijoms (nuo min. A iki maks. A): 5-300 Ah
Įkrovimo srovė min. (arith./eff.) - maks. (arith./eff.) 12 V dc 4,6 / 7 - 14,5 / 22 A
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

1003131

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out