Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Akumuliatoriaus įkroviklis CC-BC 12 Padidinti

29,37 €
33,38 €
Sumažinta kaina!

-12%

Akumuliatoriaus įkroviklis CC-BC 12

Baterijų įkroviklis CC-BC 12 yra patogus ir tvirtas 12 voltų įkroviklis su įbrėžimams atspariu, milteliniu būdu padengtu plieniniu korpusu. Įrenginys turi ampermetrą, rodantį dabartinį įkrovimo greitį, kad prižiūrėtų įkrovimo procedūrą. Tokiu būdu stiprus ir visiškai izoliuotas terminalinis spaustuvas bet kuriuo metu suteikia optimalų kontaktą su akumuliatoriaus gnybtais. Be to, baterijos įkroviklis turi atvirkštinę poliškumo ir perkrovos apsaugą, kad būtų užtikrinta optimali sauga.

 
Maitinimo tiekimas 230 V | 50 Hz
Įkrovimo įtampa 12V
Tinka baterijoms (nuo min. A iki maks. A): 26-200 Ah
Įkrovimo srovė (arith./eff.) Normaliomis apkrovomis esant 12 V DC 8/12 a
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

1056721

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out