Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Delta Šlifuoklis Einhell TE-DS 20 E Padidinti

30,20 €
34,32 €
Sumažinta kaina!

-12%

Delta Šlifuoklis Einhell TE-DS 20 E

  • Greičio elektronika
  • "Extreme Fix" velcro tvirtinimas greitai keičiamas abrazyvinis popierius
  • Minkštas rankena
  • Ergonomiškas dizainas
  • Ilgas tarnavimo laikas
  • Įsk. dulkių ištraukimo adapteris
  • Įsk. 10 šlifavimo popieriaus lapų (5 x P80, 5 x P120)
 
detalės

 

TE-DS 20 E delta-šlifuoklis / šlifuoklis yra patogus, kompaktiškas įrankis su ilga tarnavimo trukme, kuris užtikrina gerą servetėlių entuziastų malimą / šlifavimo darbus, susijusius su mediena, plastiku ir metalu. Jo šlifavimo / šlifavimo diskas yra specialiai sukurtas nenutrūkstamai apdirbamoms pertvarkytoms, sunkiai pasiekiamoms vietoms. Elektroninė greičio kontrolė ir "minkšta" paleidimo funkcija užtikrina sklandų paleidimą ir leidžia reguliuoti galios tiksliai konkrečiai užduočiai. "TE-DS 20 E" turi "Extreme Fix" Velcro tvirtinimą, todėl abrazyvinis popierius gali būti keičiamas sekundėmis ir slysta ant šlifavimo / šlifavimo disko. Ergonomiškas dizainas ir minkštas rankena užtikrina, kad delta malūnas / šlifuoklis lengvai laikomas rankoje. Kadangi delta malūnas / šlifuoklis taip pat sukuria labai mažą vibraciją, jis gali būti naudojamas ilgiau, mažiau nuovargį. Dėl švarios, mažai dulkių veikimo įrankis turi adapterį, skirtą prisijungti prie dulkių ištraukimo sistemos. 10 šlifavimo popieriaus lapų (5x P80, 5x P120) yra įtraukti, kad galėtumėte tuoj pat pradėti dirbti. Kai baigsite, kabelio spaustukas, skirtas laido kabelio tvirtinimui, neleidžia saugiai laikyti TE-DS 20 E.

 
įtampa 230 V | 50 Hz
galia 200 W
iš virpesių greitis 13000 - 20000 min-1
iš virpesių diapazonas 2 mm
Dydis švitrinis popierius     93 x 93 x 93 mm
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4464250

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out