Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Dažų purškimo pistoletas TC-SY 400 P Padidinti

36,29 €
41,24 €
Sumažinta kaina!

-12%

Dažų purškimo pistoletas TC-SY 400 P

Elektrinė dažų purškimo sistema TC-SY 400 P pritaikytas lakų ir glazūrų purškimui. Turi dažų srauto reguliavimo funkciją. Reguliuojamas viršutinės, horizontalios ir apvalios jėgos oro dangtelis užtikrina maksimalų lankstumą, nepriklausomai nuo darbo. Kruopštaus valymo metu TC-SY 400 P tiekiamas kartu su purškimo adata purškimo antgalio valymui, taip pat jame yra nuimama purškimo galvutė, kuri leidžia greitai ir lengvai išvalyti liečiančius elementus. Į pristatymą įtrauktos dvi skirtingos lako ir glazūros klampos antgaliai kartu su klampumo patikrinimo indu. Taip pat yra valymo šepetėlis, skirtas purkštuvui valyti, purškimo antgalio valymo adata ir 800 ml talpos dažų tara, kurią galima visiškai uždaryti dangčiu atliekant darbus.

 
Maitinimo tiekimas 220-240 V | 50 Hz


Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4260005

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out