Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Frezeris Einhell TC-RO 1155 E Padidinti

55,81 €
62,01 €
Sumažinta kaina!

-10%

Frezeris Einhell TC-RO 1155 E

TC-RO 1155 Frezeris Einhell yra patogus, galingas įrankis ir būtinas pagalbos šaltinis ambicingiems "pasidaryk pats" entuziastai daugybėje maršruto užduočių. Pertvarkymo gylis gali būti greitai parenkamas naudojant daugiafunkcinį bokštelyje esantį tvirtinimo mechanizmą, kurio tikslūs nustatymai gali būti tikslūs. Apsauginis skydas užtikrina papildomą saugumą. Naudodamas elektroninę greičio reguliatorių, maršrutizatoriaus veikimas gali būti pritaikytas optimaliai, atsižvelgiant į konkrečius medžiagos ir naudojamo pjaustytuvo reikalavimus. Greitai ir lengvai pakeičiant įrankį yra suklio spyna, o gerai subalansuota konstrukcija užtikrina gerą stabilumą. Laikiklis leidžia naudoti peilius, kurių veleno skersmuo yra 6 mm arba 8 mm. Dulkių ištraukimas per adapterį užtikrina, kad plotas išliktų švarus ir tvarkingas.

 
Maitinimo tiekimas 230-240 V | 50 Hz
Galia 1100 W
Tuščiosios eigos greitis 11000 min ^ -1 - 30000 min ^ -1
Eigos aukštis 55 mm
Užsegimo įrenginys 6 + 8 mm
Liejimo pjaustytuvas maks.     30 mm
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4350470

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out