Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Kampų matuoklis (kampamatis) ADA AngleMeter 45 Padidinti

125,00 €

Kampų matuoklis (kampamatis) ADA AngleMeter 45

Matavimo diapazonas

0-225°

Kampo matavimo tikslumas

±0.1°

Burbulinių gulsčiukų tikslumas

0.057 ° (1 mm/m))

Maitinimas

3V 2xAAA baterijos

Darbinė temperatūra

-10°C .. 50°C

Atsparumas smūgiams

kritimas ant betono nuo 1 m aukščio

Atsparumas drėgmei

atsparus drėgmei, bet nėra atsparus vandeniui

Ilgis

450 mm

Elektroninis kampų matuoklis ADA AngleMeter 45 skirtas kampų matavimui. Prietaiso korpusas pagamintas iš aliuminio. Masyvus 2,5 mm storio korpusas nebijo smūgių ir kritimų. Išmatuoti duomenys ir skaičiavimo rezultatai atvaizduojami ant LCD ekrano. Tikslumas - ±0.1°.

Kampų matuoklio pradinę padėtį (horizontą ar vertikalę) galima kontroliuoti burbulinių gulsčiukų pagalba. Norint atlikti kuo tikslesnius matavimus, kampų matuoklį galima greitai atkalibruoti paspaudus tik du mygtukus.

Elektroninio kampų matuoklio ADA AngleMeter 45 dėka galima ne tik išmatuoti, bet ir pernešti kampus ant ruošinio. Stebint skaičius ant LCD ekrano galima išskleisti kampų matuoklį reikiamu kampu ir varžto pagalba užfiksuoti matuoklį.

Darbo patogumui yra ekrano apšvietimas ir “HOLD” režimas – rezultatų sulaikymas ant ekrano. Komplekte yra minkštas lagaminas su kietomis briaunomis, kuris skirtas kampų matuoklio saugojimui ir transportavimui.

ADA AngleMeter 45 — tikslus, lengvas ir tvirtas įrankis su funkcijų rinkiniu greitiems skaičiavimams.

Gamintojas: ADA

ADA (ADditional Accuracy) – papildomas tikslumas. Būtent šis šūkis yra naudojamas visų prietaisų, siūlomų ADA Instruments, gamyboje.

Pristatome Jums Ada Instruments – lazerinės matavimo įrangos bei diagnostinės įrangos prekės ženklą. Ada Instruments – tai aukščiausios kokybės šiuolaikiški lazeriniai nivelyrai, optiniai nivelyrai, lazeriniai atstumo matuokliai, teodolitai, pirometrai, kampų matuokliai, įvairūs detektoriai ir daugelis kitų matavimo ir diagnostikos įrankių. Visa Ada Instruments produkcija yra sertifikuota, pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu naudojime.

ADA Instruments buvo užregistruota kaip matavimo, diagnostikos ir kitos įrangos prekinis ženklas, skirtas statybai, geodezijai bei požeminių komunikacijų paieškai. Prekinis ženklas pateikia profesionalią įrangą, kuriamą Europoje ir Azijoje. Kompanija didžiuojasi, kad jų prekinis ženklas yra multinacionalus, kas leidžia naudoti viso pasaulio patirtį, pranašumus ir resursus. Visa tai leidžia pateikti vartotojui geriausią šiuolaikišką įrangą. 

ADA instruments įrangai suteikiama 12 mėnesių garantija.

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

A00408

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out