Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Dulkių Siurblys Einhell TH-VC 1820 S Padidinti

47,13 €
53,56 €
Sumažinta kaina!

-12%

Dulkių Siurblys Einhell TH-VC 1820 S

TH-VC 1820 S drėgnas ir sauso valymo dulkių siurblys yra universalus, galingas visureigis, skirtas paprastoms drėgnoms ir sausoms valymo darbams. Jo lengvai valomas nerūdijančio plieno bakas yra 20 litrų talpos, skirtas rupiems ar švelniems, drėgniems ar sausiems nešvarumams ir netgi skysčiams nudeginti. 1250 W variklis tiekia ne tik gerą siurbiamojo galingumo lygį, bet ir pakankamą slėgį smūginės jungtys, skirtas patogiam pūtimui neprieinamų vietų valymui. TE-VC 1820 S yra 36 mm siurbimo žarna, trijų dalių plastikinis siurbimo vamzdis, didelis siurbimo antgalis su kombinuota įdėkla kilimams ir lygioms grindims bei įtrūkimo antgalis. Nešvarumų krepšys daro švarų dulkių siurblio šalinimą. Putų filtras apsaugo variklį nuo užteršimo per drėgną siurbimą. Plūdinis jungiklis automatiškai įsijungia, kai pasiekiamas didžiausias leistinas lygis. Kabelio ir priedų laikikliai leidžia greitai ir tvarkingai laikyti visas dalis pačiam valymui. Patogiam naudojimui yra rankenos ir keturi sklandžiai veikiantys ratukai.

 
įtampa 230 V | 50 Hz
galia 1250 W
Maksimali siurbimo galia 18 kPa
Vieno vamzdyno ilgis 150 cm
bako talpa 20 L
Vieno vamzdyno skersmuo      36 mm
bako talpa 20 L
LWA garso galios lygis 80 dB (A)
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

2342167

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out