Gamintojai

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Elektrinis oblius EINHELL TE-PL 900, 900 W Padidinti

79,00 €

Elektrinis oblius EINHELL TE-PL 900, 900 W

Prekės aprašymas:

Galingos rankinės obliavimo staklės, skirtos darbams, kurių drožlių gylis iki 3 mm. Didelis peilio velenas optimaliems obliavimo rezultatams. Dviejų pusių pasirenkamas drožlių išmetimo įtaisas lanksčiam darbui. Automatinis atraminis atramos įtaisas, apsaugantis obliavimo peilį ir ruošinį. Tvirtos aliuminio pado plokštelės, užtikrinančios plokščius rezultatus. Pado plokštelė su 3 V formos grioveliais, kad būtų galima lengvai nusklembti kraštus. Ergonomiška rankena darbui be nuovargio. Saugus ir patogus valdymas dėl minkštos rankenos. Kabelio spaustukas lengvai pritvirtinti suvyniotą kabelį. Į komplektaciją įeina lygiagrečioji kreipiančioji tiesiems ir tiksliems obliavimo rezultatams. Į komplektaciją įeina įdubos gylio ribotuvas, kad būtų galima lengvai padaryti įdubas. Į komplektaciją įeina 1x TCT obliavimo peilis, užtikrinantis aukštą paviršiaus kokybę.


Pagrindinė informacija:

Elektrinis oblius EINHELL TE-PL 900, 900 W

Prekės tipas
Elektriniai obliai
Prekės ženklas
EINHELL

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Kinija
Galia
900 W
Laido ilgis
3 m
Svoris
3.6 kg
Priedai
Lygiagretusis kreiptuvas, obliavimo peilis.
Garantija, mėn.
24
Obliavimo gylis, mm
0 - 3
Apsukų skaičius, aps./min
15000
Obliavimo plotis, mm
82
Modelis
TE-PL 900
Gamintojas: Einhell
Bendrovės būstinė įkurta Landau, Vokietijoje. „Einhell“ kuria ir parduoda namų, laisvalaikio, sodo gaminius ir įrankius.
Bendrovė siekia reaguoti greičiau ir būti lankstesnė bei novatoriškesnė už konkurentus. „Einhell“ tarptautinių operacijų apimtis atspindi pasaulinė bendrovės klientų bazės orientacija. Dukterinės įmonės ir asocijuoti partneriai palaiko artimą ryši su klientais, vykdančiais savo veiklą visame pasaulyje. Bendrovėje „Einhell“ šiuo metu dirba apie 1 tukst. darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės apyvarta siekia 387 mln. eurų.
 
Visiems EINHELL gaminiams suteikiama 2 metų garantija.
 
Gamintojo internetinė svetainė: www.einhell.com
 

Statistics

Search

Found 0atsiliepimas
Norint parašyti atsiliepimą būtina prisijungti arba užsiregistruoti

4345320

0 Review(s)

Paieška

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out